Ремонт і обслуговування Range Rover

Регулярне технічне обслуговування дозволяє відстрочити капітальний ремонт Range Rover. В цілому модель надійна, зі збільшеним ресурсом. Але окремі вузли та системи періодично потребують ремонту, заміни елементів. Особливо затребуваний ремонт Range Rover Sport, Vogue. Найчастіше ремонт Рендж Ровер потрібен при проблемах з двигуном, трансмісією, підвіскою.

Ремонт двигунів, АКПП

У дизельних моторах частіше вимагає втручання система газорозподілу, натягувачі ланцюгів і муфти. У турбованих ресурс турбіни складає 150-200 тис. км, в залежності від моделі. Але при несвоєчасній заміні оливи, перегріві, закисанні геометрії внаслідок тривалого простою можливий передчасний вихід з ладу турбокомпресора. Поломки механічного нагнітача бензинового двигуна більше рідкісні, в такій ситуації ремонт Range Rover в основному зводиться до заміни приводних ременів, роликів і натягувачів, зміни форсунок. Може відмовити електронний насос, який забезпечує охолодження нагнітача.

При некоректній роботі трансмісії не завжди потрібний ремонт АКПП Range Rover. АККП ZF, які використовуються в цих моделях, адаптивні, підлаштовуються під стиль водіння. Якщо водії часто змінюються, досить скинути програмні установки, щоб усунути неполадки. Несвоєчасна заміна оливи, перевантаження, пробуксовка можуть призвести до серйозних поломок коробки передач, вартість ремонту Рендж Ровер в такому випадку буде значно вищою.

Ремонт пневмопідвіски, рульової рейки

Ремонт пневмопідвіски Range Rover різних моделей істотно різниться:

  • в Range Rover Vogue часто потрібна заміна пневмобалонів, особливо передніх. Регулярне чищення під час ТО збільшує їх робочий ресурс;
  • в Range Rover Sport вразливі передні ступичні підшипники, диференціал заднього моста. Ці елементи не ремонтуються, а підлягають заміні;
  • ремонт компресора пневмопідвіски Range Rover Sport може знадобитися при несправності впускного, випускного клапанів, датчиків, зносі поршневої групи, забрудненні магістралей;
  • ремонт амортизаторів Range Rover частіше потрібен в моделях Evoque, які комплектуються підвіскою Magna Ride з адаптивними амортизаторами. Проблема не завжди в самих амортизаторах, можлива поломка ЕБУ підвіски або обрив проводки.

Насторожуючі ознаки – частий запуск компресора Range Rover, часті, короткочасні робочі цикли, при яких тиск не нагнітається, дуже повільна зміна положення підвіски. Також про її несправність говорить витік повітря, який можна виявити за допомогою спеціальної рідини або мильної піни.

При проблемах з рульовим керуванням зазвичай потрібен ремонт рульової рейки Range Rover, заміна наконечників, пильників, ущільнювачів, ретельна чистка, в разі утворення корозії – шліфування валу.

Ці та інші види ремонту Рендж Ровер, в тому числі кузовний ремонт, можна виконати в AFS service. Це кращий в регіоні Київ-Бровари автосервіс по співвідношенню якості обслуговування і цін.