Спектр послуг

На нашому СТО в Броварах ми надаємо повний спектр послуг – проводимо професійний ремонт, забезпечуємо пост гарантійне обслуговування та діагностику автомобілів європейських, корейських, японських, американських брендів, виконуємо якісний ремонт і обслуговування.

Ми готові запропонувати великий вибір автомобільних запчастин, а також їх замовлення для автомобіля будь-якої марки за вигідними цінами. Підтримуємо партнерські відносини, постійний зв’язок і маємо досвід довгострокового співробітництва з надійними і перевіреними світовими виробниками запасних частин і матеріалів для ремонту автомобілів. Є партнерами концепції OSS в Україні та країнах СНД.

Наша робота з клієнтами

Основним напрямком роботи СТО AFS service з клієнтами є задоволення їх потреб, індивідуальний підхід і турбота про клієнта, довгострокове ефективне співробітництво. Система роботи включає можливість організації обслуговування, діагностики та ремонту автомобілів за попереднім записом, телефонним дзвінком і за безпосереднім візитом.

Наші кадри

Наш колектив – це висококваліфіковані співробітники, які пройшли спеціальне навчання та мають підтверджуючі сертифікати і достатній досвід роботи. Довіряючи свій автомобіль нам – Ви довіряєте його професіоналам. Ми проводимо ремонт будь-якої складності з гарантією високої якості!

Наше технічне оснащення

Професійне обладнання підібрано з урахуванням багаторічного досвіду роботи, рекомендацій виробників автомобілів та сучасних технологій в обслуговуванні та ремонті автомобілів. Наявність спеціального обладнання на нашому СТО в Броварах, поруч з м. Київ робить можливим виконання найширшого спектру ремонтних та діагностичних робіт.