Кожен механізм має свій ресурс, вичерпавши який, він починає давати збої або повністю втрачає здатність виконувати свої функції. Це в повній мірі відноситься і до автомобільних двигунів.
Ресурс інжекторних двигунів, з урахуванням багатьох факторів, становить від 150 до 400 тисяч кілометрів, після чого, може знадобитися капітальний ремонт двигуна.
Але це не означає, що слід експлуатувати мотор до моменту його повної відмови. Якщо не приділяти силовому агрегату належної уваги, періодично змінюючи масло, наприклад, або своєчасно встановлюючи новий ремінь ГРМ, він може просто не дожити до кап. ремонту.
Своєчасне обслуговування і ремонт бензинових двигунів дозволить уникнути їх аварійного виходу з ладу, що завжди несе за собою чималі витрати на придбання багатьох деталей, вартість яких далеко не завжди відрізняється демократичністю.

 

Ремонт двигуна будь-якої складності

Повну діагностику, профілактичний або капітальний ремонт двигунів авто будь-якого типу завжди готові виконати фахівці СТО AFS Service, розташованої в місті Бровари, але послугами якої, буде зручно користуватися і автолюбителям з лівого берега Києва.

Досвідченими співробітниками станції техобслуговування, діагностика і ремонт двигуна виконуються за допомогою найсучаснішого обладнання, сертифікованого в повній відповідності з існуючими міжнародними стандартами. Це дає можливість діагностувати проблему в силовому агрегаті з граничною точністю, виявити найменші відхилення від нормативних показників в роботі і вжити всіх необхідних заходів для їх усунення.

Ремонт двигуна, виконаний на СТО АФС сервіс, дозволяє недорого повернути силовому агрегату здатності і характеристики, закладені в нього виробником при виробництві. При цьому, чималий досвід наших фахівців і технічне оснащення, дають можливість відновити інжекторний двигун практично для будь-якої моделі автомобіля.

Види виконуваних робіт по ремонту двигуна автомобіля

Фахівці СТО AFS Service завжди готові виконати профілактичний ремонт ДВЗ, що передбачає:

  • заміну ременів ГРМ;
  • перевірку герметичності двигуна;
  • заміну масла;
  • виконання балансування;
  • заміну насосів;
  • ремонт радіаторів;
  • заміну свічок;
  • регулювання клапанів.

Більш ретельне проведення ремонту двигуна авто передбачає досконале вивчення проблем движка, з подальшим їх усуненням. В цьому випадку, можливе часткове або повне розбирання силового агрегату. Як мінімум, доведеться виконати демонтаж головки двигуна, щоб провести заміну натяжителів ланцюга, поставити нові поршні, замінити підшипники, провести шліфування циліндрів двигуна і фрезерування гнізд клапанів, заміну прокладок блоку двигуна і багато інших робіт, що дозволяють повернути ДВЗ нормальний функціональний стан.

Коли велика частина деталей силового агрегату піддалася істотному зносу, і подальша експлуатація мотора стає небезпечною, слід вдатися до капітального ремонту двигуна. Його завданням є повернення движка до стану, максимально наближеного до початкового. Під час капремонту, змінюються поршні і пружини, шліфуються шийки розподільного валу і колінвалу, хонінгуються циліндри, виконується багато інших операцій, що дозволяють істотно продовжити ресурс ДВЗ. При цьому, якщо більша частина елементів мотора знаходиться в поганому стані, краще розглянути варіант повної заміни силового агрегата.

Переваги співпраці з АФС сервіс

Ціна послуг, що надаються нашою СТО, робить їх доступними для автолюбителів з будь-якими можливостями. При цьому, результат ремонту двигуна завжди залишається незмінно високим, що підтверджує гарантія, що надається на всі работи. 

Якісно виконати всі операції дозволяють і сертифіковані комплектуючі від кращих виробників. Більш детальну інформацію, про можливості СТО AFS Service, можна знайти на нашому сайті.