Ремонт Мерседес необхідний як власникам старих авто з солідним пробігом, так і сучасних моделей з більш складною конструкцією вузлів, електронним обладнанням. Особливо затребуваний кузовний ремонт, слабке місце ряду моделей цієї марки – іржа, яка досить швидко з’являється в різних місцях. Жителі району Київ-Бровари можуть звернутися в AFS service, де усунуть будь-які несправності, як типові, так і більш рідкісні, а також виконають ТО Mercedes.

Обслуговування Мерседес

У нашому автосервісі проводиться:

  • комп’ютерна діагностика, планові та додаткові перевірки основних систем автомобіля;
  • заміна моторної і трансмісійної оливи, гальмівної, охолоджувальної рідини та інших технологічних рідин;
  • заміна фільтрів, свічок запалювання;
  • заправка кондиціонерів;
  • профілактична антикорозійна обробка кузова.

Ми виконуємо обслуговування Mercedes різних моделей, найбільш затребуване обслуговування Mercedes Benz, W211, ML, GLK. Крім легкових автомобілів ми обслуговуванням мікроавтобуси та займаємося їх ремонтом. Якщо ви шукаєте, де зробити ремонт Mercedes Sprinter, Vito в Києві, запрошуємо в наш автосервіс.

Ремонт Mercedes на AFS Service

У різних моделей двигунів Мерседес свої вразливі ділянки. Ремонт Mercedes з двигуном 1.8 Kompressor зазвичай потрібен через некоректну роботу електромагнітного регулятора фаз газорозподілу. У двигунах V6, якими, зокрема, комплектується ряд моделей мікроавтобусів, швидко зношуються балансувальні вали. Ремонт двигуна Mercedes Vito ОМ 646 потрібен в зв’язку з:

  • несправностями паливної апаратури Common Rail;
  • некоректною роботою датчика тиску, клапана відключення подачі палива;
  • заклинюванням заслінок впуску;
  • заповітрюванністю системи.

Може знадобитися заміна паливного насоса, фільтрів, форсунок, ряду датчиків.

У моделях з гальмівною системою SBC встановлений лічильник циклів, виробивши ресурс, система блокується. Ремонт Mercedes в такій ситуації зазвичай зводиться до заміни або відновлення насоса. Ремонт пневмопідвіски Мерседес звичайно потрібен через поломки компрессора або порушення герметичності подушок (пневмоамортизатор). У 5-східчастих ВПК найбільш слабкі місця – гідротрансформатор і блок управління. Також ремонт Mercedes потрібен при протіканні радіатора коробки передач.

Власникам сучасних моделей Mercedes ремонт може знадобитися в разі виходу з ладу одного або обох модулів SAM. Це блоки, які керують усіма електричними пристроями авто. Також затребувані такі види ремонту Mercedes як ремонт ЕБУ, заміна або відновлення працездатності модуля управління двигуном HFM або PMS. Друга модель більш чутлива до перевантажень, потрапляння всередину оливи, конденсату, сажі. Основна складність полягає в тому, що модуль нерозбірний, тому ремонт PMS Mercedes в Києві виконують деякі СТО, серед них наша.

Наш автосервіс виконує широкий перелік робіт з ремонту всього модельного ряду Mercedes, пропонуємо найкращий рівень обслуговування за прийнятною вартістю.