Тест драйв Porsche Cayenne S 2018
  • 7 Грудня, 2020

Тест драйв Porsche Cayenne S 2018

Нещодавно нам вдалося провести невеликий тест драйв нового Porsche Cayenne S 2018

Почнемо із зовнішнього вигляду:

Кузов дуже схожий на рестайлінговий Cayenne 958, який випускався з 2014 по 2017 рік, але тільки передком.

Ззаду автомобіль видозмінили, зробили монолітну фару таку як на 911 повнопривідному карі, і в принципі в загальному дуже нагадує попередника.Всередині салон ззаду нічим особливо не змінився, основна зміна прийшлася на торпеду. Нова мультимедіа, приладова панель і консоль перемикання передач. Тому хто їздив на старому доведеться звикати до нової ручки перемикання передач і до користування екраном, так як відразу не зрозумієш, де що знаходиться з налаштувань, меню дуже розумне.

Основна зміна сталася все таки в підвісці і новий Cayenne – це сукупність старого Каена і Макана.

Управляється машина шикарно:

  • чутлива;
  • спортивна;
  • динамічна.

 

На ній приємно їхати як швидко так і повільно, кермо запозичили у Macan, дзеркало заднього виду у Panamera, під кермом праворуч можна вибирати режими перемикання:

 

  • спорт;
  • спорт плюс;
  • звичайний.

 

Насамперед на тестовій машині розганяєшся, але потім треба так само швидко зупинитися і тут Porsche вельми порадував – машина стала легшою на 200 кг і гальма відповідно кращі, що важливо для спортивного кросовера.

Ще одна особливість – підрулюють колеса заднього моста, приємно керувати автомобілем на великій швидкості та маневрувати.

Як висновок

Взагалі машина класна, якісно зроблена, не можу сказати що не ламається, так як треба щоб поки поїздила по наших дорогах, але конкурент гідний всім BMW X5м і X6м.

Ну а якщо щось треба буде все-таки підправити, наша СТО AFS service в цьому з радістю допоможе, так як ми саме спеціалізуємося на обслуговуванні авто преміум марок.

Внизу, наші невеликі відеоогляди.

https://www.youtube.com/watch?v=WXvutcutW88

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ

Ваш комментарий будет опубликован в течение 24 часов.