• 22 Жовтня, 2020

СТО AFS service переїжджає на нову сучасну станцію

Станція AFS пропонує широкий спектр послуг для автомобілів. У сервісному центрі можна відремонтувати авто та запобігти можливим проблемам у майбутньому.

СТО AFS service працює з кожним клієнтом індивідуально та піклується про вирішення всіх необхідних питань з метою створення довготривалої та взаємовигідної співпраці. Станція надає можливість проведення діагностики та здійснення ремонту автомобілів за попереднім записом.

Свою діяльність AFS здійснює в місті Бровари за адресою: вулиця Київська, 219. Але, уже з грудня з метою поліпшення послуг сервісний центр переїжджає на нову сучасну станцію, яка буде знаходитися по вулиці Січових Стрільців, 2.

Особливості нової станції

Сервісний центр AFS працює на ринку вже понад 20 років, і з метою поліпшення всіх послуг була побудована нова більш сучасна станція. Таке рішення допоможе надавати всі види послуг сервісу на більш високому сучасному рівні. AFS в м. Бровари по вулиці Січових Стрільців 2 буде мати наступне:

  • Сучасне обладнання.
  • Облаштовану велику зручну клієнтську зону.
  • Великі зони обслуговування для автомобілів.
  • Відповідність усім європейським стандартам.
  • Новий малярський і слюсарний цех, які будуть поділені на два окремі цехи.

На новій станції створені ідеальні умови для обслуговування клієнтів на вищому рівні. Закуплено сучасне професійне обладнання від найкращих європейських виробників. Усе це допоможе надавати широкий спектр ремонтних і діагностичних послуг.

У роботі СТО практично нічого не зміниться:

  • Будуть надаватися всі необхідні для клієнта послуги.
  • Збережеться чітка спрямованість на роботу з іномарками.
  • Розташування станції стане ще більш зручним для клієнтів.
  • Збережеться програма лояльності для постійних клієнтів.
  • Буде повністю оновлена ​​технічна база обладнання, що допоможе ще більш ефективно проводити всі необхідні маніпуляції.

Послуги СТО

СТО AFS має бездоганну репутацію та велику кількість постійних клієнтів. І, для того щоб підвищувати рівень своїх послуг і виправдовувати довіру клієнтів, AFS робить все, щоб постійно вдосконалюватися.

Попри переїзд, СТО AFS service буде надавати всі необхідні послуги з обслуговування в звичному режимі як новим, так і постійним клієнтам.

До складу команди AFS входять тільки найкращі фахівці з великим досвідом роботи, які пройшли навчання та мають відповідні сертифікати. І клієнт, який довірить автомобіль сервісному центру, може не хвилюватися, адже машина буде перебувати у професійних руках.

Хочемо, також, нагадати, що ми спеціалізуємося на марках авто Porsche, Land Rover, Mercedes, Audi, BMW, VW. Виконуємо як гарантійне, так і післягарантійне обслуговування даних марок авто.

Тому, уже в грудні чекаємо вас на нашій новій станції! Ми вас приємно здивуємо. 

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ

Ваш комментарий будет опубликован в течение 24 часов.