Сигналізація на авто, яка краща
 • 7 Грудня, 2020
 • 4270
 • 0

Сигналізація на авто, яка краща

Яку вибрати сигналку на авто, якщо від кількості моделей просто розбігаються очі? Відштовхуйтеся від власної машини. Якщо у вас бюджетна модель, то і сигналізація підійде найпростіша, а якщо дорога іномарка – тут варто вибрати варіант більш надійний.

Для вашої зручності розглянемо найбільш популярні сигналізації в кожному ціновому сегменті: бюджетному, середньому і елітному. Щось для себе та знайдете.

ТОП-5 автосигналізацій бюджетного сегменту

какая сигнализация на авто лучше

ТОП-5 автосигналізацій бюджетного сегменту

Дешеві сигналізації не здатні конкурувати з визнаними лідерами, але мінімальний захист вони забезпечують. І для старої машини, на якій ви їздите за місто або на дачу, її буде достатньо. Адже ризик викрадення тут мінімальний.

Розглянемо п’ятірку кращих бюджетних сигналок:

 1. DaVINCI PHI-350 Dialog. Коштує недорого і має стандартний функціонал: пасивний іммобілайзер, тиху постановку на охорону, Turbo-таймер, пошук припаркованої машини.
 2. StarLine Twage A61. 2-стороння сигналка з непоганим функціоналом. Підтримує тиху постановку на охорону, блокування авто. Пейджинг діє в радіусі до 2000 м. І за ціною цілком доступна.
 3. Scher-Khan Magicar 4. Ще одна 2-стороння сигналізація. Діє в радіусі 1300 м. Підтримує стандартний функціонал. Тихо ставиться на охорону, здатна запускати двигун по таймеру або температурному датчику.
 4. Pandora Deluxe 1870. Сигналка з 2-стороннім зв’язком і непоганим радіусом (1500 м). Підтримує режим тихої постановки на охорону, може управляти склопідйомниками, відкривати багажник. Додатково має інтегрований будильник і показує температуру в салоні.
 5. Magnum Elite MH-780. 1-стороння модель. Оснащена іммобилайзером, 2-рівневим датчиком удару, блоком блокування.

ТОП-4 автосигналізацій середнього цінового сегмента

Для більш надійного захисту авто можна вибрати одну з наступних сигналок:

 1. StarLine A94. Модель від відомого виробника. Радіус дії 800 м. Має функцію «Виклик водія», режим турботаймера. Також здатна автоматично запускати двигун за часом або температурним показником.
 2. Pantera SLK-675RS. Сумісна з електричним обладнанням машин. Підходить для моделей з будь-яким мотором.
 3. Scher-Khan LOGICAR 4. Працює в радіусі 1500 м. Режим охорони активується безшумно. Також є режим «Паніка», автозапуск двигуна з будь-якою КПП (механічною і автоматичною). Підтримує можливість блокування викраденої машини.
 4. StarLine B64 Dialog CAN. До переваг відноситься діалоговий код, «розумний» автоматичний запуск, система GPS/GSM.

ТОП-5 надійних автосигналізацій високого цінового сегмента

самые надежные автосигнализации

У цей рейтинг увійшли моделі, що підтримують автозапуск движка. Особливо така функція корисна взимку: ви можете заздалегідь прогріти його за допомогою брелока, після чого сідати за кермо і відразу їхати по справах.

Розглянемо найбільш популярні сигналки цього цінового сегмента:

 1. IGLA – це цифрова інноваційна протиугінна система авто нового покоління, сам пристрій мініатюрний. Він блокує двигун та інші системи автомобіля по цифровій шині CAN. Відключити охорону авто можливо за допомогою введення PIN коду або ж при наближенні власника до автомобіля з телефоном в якості мітки.
 2. Black Bug Super. Підходить для машин business і premium класів. Має підвищений криптозахист і 5-ступінчастий динамічний діалог. Дані передаються в 2 частотних діапазонах.
 3. Pandora DXL 5000. Дорога модель, що має спільні приймачі GPS/GLONASS. Здатна відправляти SMS в разі ДТП. Також підтримує автозапуск, який здійснюється за таймером або заздалегідь зазначеної температурної позначки.
 4. X-Keeper Drive Elite. Має хороший функціонал, але особливо тут виділяється опція сканування машини.
 5. SORB-GSM. Здатна працювати спільно зі смартфоном. Наприклад, може відправляти на нього повідомлення власникові, якщо того вимагає ситуація.

Замість висновку

Отже, вище перераховані найбільш популярні моделі в кожному ціновому сегменті. Яку вибрати – вирішувати вам. Для надійності можете ознайомитися з відгуками інших водіїв, після чого приймати остаточне рішення.

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ

Ваш комментарий будет опубликован в течение 24 часов.