Різновиди захисту кузова автомобіля
 • 17 Лютого, 2021

Різновиди захисту кузова автомобіля

Кузов автомобіля щодня піддається негативному впливу навколишнього середовища. Влітку – це пекучі промені сонця, через які поступово вицвітає фарба. А взимку – хімічні реагенти, якими посипають дороги для кращого зчеплення.

Також з-під коліс попутних машин летять піщинки та дрібні камінчики, від яких залишаються сліди на кузові. Подряпини дрібні і практично не помітні, але з часом лакофарбове покриття потьмяніє і матиме сумний вигляд.

Щоб цього не допустити, треба користуватися спеціальними захисними засобами. Благо, варіантів, як захистити кузов авто, існує більш ніж достатньо. Нижче наведені найбільш популярні рішення, а що використовувати – вирішувати вам.

Антигравійна плівка

Антигравійний захист представляє собою щільну поліуретанову плівку прозорого кольору. Захищає найбільш вразливі кузовні деталі: бампера, пороги, фари і передню частину капота. Існує думка, що вона навіть витримує легкі аварії.

Для кожного авто антигравійна плівка вирізається в індивідуальному порядку. Нанесення краще доручити професіоналові. З більшості ракурсів її не видно, але якщо придивитися, то знайти межі все ж можна.

Антигравійна плівка захищає від подряпин і порізів. Також її складно проткнути. На дорогих брендових плівках можна загасити недопалок без видимих ​​наслідків.

Основні переваги такої бронеплівки на авто:

 •     відмінний захист кузова машини;
 •     непомітність;
 •     термін служби – 5-10 років;
 •     швидке нанесення.

 Вінілова плівка

У порівнянні з антигравійною вінілова плівка має меншу товщину та щільність. Зате коштує в 2 рази дешевше. Буває прозорою, кольоровою, з малюнком. Рівень захисту середній. Від піску і дрібних камінців слідів не буде, але від подряпин і порізів вона не захистить.

Наноситься вінілова плівка на весь кузов автомобіля. При частковому відклеюванні або пошкодженні її здирають і клеять нову.

Основні плюси даної плівки на авто:

 

 •     швидка поклейка;
 •     доступна ціна;
 •     можливість змінити колір авто.

 Рідке скло

Що таке рідке скло? Це поліроль, який кристалізується і утворює досить тверду глянцеву поверхню прозорого кольору. Надає поверхні машини красивого блиску та водовідштовхувального ефекту.

Але найголовніше – це високий рівень захисту. Поліроль захищає від піску, дрібних камінчиків і навіть невеликих гілок, які «погладять» кузов машини. Можливо, вони подряпають глянцеву поверхню, але на фарбі не залишиться ні сліду. Крім того, транспортний засіб можна навіть мити «активною піною». Саме тому рідке скло на авто вважається одним з кращих рішень для захисту кузова.

Вистачає його на рік, але з урахуванням низької ціни це не критично. Наноситься рідке скло як твердий поліроль.

Основні плюси:

 •     низька вартість ($ 200-300);
 •     легке і швидке нанесення (кілька годин);
 •     надійний захист від дрібного абразиву;
 •     красивий і дорогий блиск;
 •     захист від ультрафіолетових випромінювань;
 •     антистатичний ефект.

Інші види захисту кузова авто

Останнім часом серед водіїв набуває популярності так звана нанокераміка. Кварцові засоби створюють додатковий шар на кузові автомобіля, тим самим лакофарбове покриття залишається неушкодженим. Піддається пошкодженню від зовнішнього середовища тільки верхній шар нанокераміки. Вона наноситься на кузов в кілька шарів і забезпечує хороший захист від піску, камінчиків та інших негативних впливів терміном від 1 року, в залежності від кількості шарів. Перед нанесенням нанокераміки обов’язковою умовою є – полірування лакофарбового покриття, для додання максимального блиску. Матеріал повністю прозорий, тому вигідно підкреслює колір лакофарбового покриття, максимально розкриває колір автомобіля. Захист від ультрафіолетових випромінювань, так само надає гідрофобного та антистатичного ефекту.

Для запобігання появи на кузові іржі використовується антикорозійний захист. Особливо часто його замовляють в зимовий сезон, коли дороги посипані хімічними реагентами. На вибір автовласникам пропонується 2 варіанти: катодний і анодний захист. Обидва варіанти уповільнюють процес окислення металів і запобігають частковому або повному руйнуванню кузова.

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ

Ваш комментарий будет опубликован в течение 24 часов.