- 7 Грудня, 2020
- 776
- 0
Підготовка машини до фарбування виконується поетапно. Всього їх 4, і вони вважаються загальноприйнятими. Щоб ви краще розуміли, як виконується ця процедура в нашому сервісі, розглянемо кожен етап докладніше.
Підготовка машини до фарбування починається з мийки кузова. Для роботи використовуються імпортні миючі засоби – щоб добитися ідеального результату. Особлива увага приділяється «проблемним» зонам, до яких відносяться:
Іноді в кузові трапляються гнилі або заіржавілі місця. Такі зони вирізаються болгаркою. Надалі на них накладаються латки.
Після мийки кузова знімаються:
Також демонтуються фари. Скло заклеюється малярським скотчем (можна обійтися і звичайними газетами).
Для нормального фарбування треба, щоб не було тріщин і вм’ятин на кузові. Якщо вони є, то перед цим виконується рихтування проблемних зон.
Далі здійснюється зачистка кузова шліфувальною машинкою. Як альтернативний варіант підійде і наждачка. На даному етапі видаляються всі шви і тріщини, а також колишній шар фарби. Якщо є бульбашки іржі – тоді видаляється все до металу.
Наостанок виконується знежирення бензином. Якщо були виявлені зони, де потріскалася фарба – їх протруюють 30% розчином каустичної соди і залишають на ніч (до повного висихання).
Третій етап – вирівнювання поверхні кузова. Для цього на проблемні ділянки наноситься шпаклівка. Потім машину залишають на добу – до повного висихання. В іншому випадку шпаклівка просяде.
Для невеликих дефектів досить 2-компонентної шпаклівки (вона вважається універсальним варіантом). В інших випадках шпаклівка підбирається в індивідуальному порядку. Наприклад, для усунення мікротріщин застосовується акрилова.
Коли шпаклівка засохне, вона шліфується водостійким наждачним папером.
Останній етап при підготовці авто до фарбування – грунтовка. Виконується вона з однією метою – щоб фарба трималася як можна довше.
Для роботи використовується спеціальний компресор з робочим тиском від 3 атмосфер. Крім того, потрібен грунт і краскопульт. Найбільш поширеним є акриловий. Адже він захищає кузов машини від впливу корозії, що і є його ключовою перевагою.
Грунтовка кузова виконується на тих ділянках, де здійснювалася шпаклівка. Так вдасться домогтися найкращого результату. Потім по грунтовці проходяться наждачним папером.
Після цього додатково наноситься «проявляючий шар». Він «підсвітить» проблемні ділянки на кузові, які потім шпаклюются. Далі знову виконується шліфування, щоб зробити поверхню авто ідеально гладкою.
На этом подготовка кузова машины к покраске считается завершенной.
Заказать данную услугу покраски авто вы можете в нашей компании AFS Service. Если надо подготовить машину к покраске – звоните по указанному на сайте телефону или сразу приезжайте в наш сервис в удобное время.
На цьому підготовка кузова машини до фарбування вважається завершеною.
Замовити дану послугу фарбування авто ви можете в нашій компанії AFS Service. Якщо треба підготувати машину до фарбування – телефонуйте за вказаним на сайті телефоном або відразу приїжджайте в наш сервіс у зручний час.