Як видалити вм’ятину без фарбування на авто – легко, за допомогою PDR технології
  • 7 Грудня, 2020

Як видалити вм’ятину без фарбування на авто – легко, за допомогою PDR технології

Вм’ятини на машині з’являються з будь-яких причин. Наприклад, після падіння каштана або сильного граду. Також вони з’являються, якщо по необережності сісти на крило.

Подібних ситуацій багато, але всі вони випадкові – і від цього ніхто не застрахований. Втім, є і хороша новина: видаляється вм’ятина дуже легко, причому без фарбування. Все завдяки новій PDR технології.

Что это такое?

PDR – інноваційна технологія відновлення кузова. За кордоном використовується десятиліттями, а тепер з’явилася і в Україні. З її допомогою можна легко видаляти вм’ятини на кузові машини без фарбування. Але тільки за умови, що покриття залишилося цілим і неушкодженим.

инструменты PDR

Вм’ятини можуть бути будь-якими, починаючи від маленьких і закінчуючи досить великими. І в 70% вони легко видаляються за допомогою PDR технології. Головне, щоб фарба не була пошкоджена.

Видаляється вм’ятина різними способами:

  1.     З внутрішньої сторони. Тут використовується спеціальний інструмент. Ним натискають з внутрішньої сторони кузова, тим самим відновлюючи його колишній вигляд.
  2.     Із зовнішнього боку. Тут використовується спеціальна клейова система. Спочатку в місці вм’ятини приклеюють кліпсу. Потім її тягнуть і тим самим вирівнюють пошкоджену ділянку кузова.

Найбільш поширеним є перший спосіб. Другий використовується лише в тих випадках, коли складно дістатися до пошкодженої ділянки робочим інструментом.

Після роботи дефект зникає на очах. Машина повертає свій зовнішній вигляд, немов ніякої вм’ятини і не було. І коштує дана послуга набагато дешевше в порівнянні з рихтуванням і подальшим фарбуванням.

Плюси технології PDR

что такое удаление вмятин без покраски

Розуміється, дана технологія має цілий ряд переваг, за рахунок яких і отримала широке поширення.

По-перше, фарбування деталей тут не виконується. І це одна з ключових переваг. Справа в тому, що навіть якісне фарбування має певні мінуси:

  •     треба правильно підбирати колір;
  •     складно повторити шагрень лаку;
  •     збільшується товщина шару фарби (по ній легко визначити, фарбована деталь чи ні).

Але якщо відновлювати кузов по PDR технології всіх цих проблем не буде.

По-друге, видалення вм’ятини здійснюється досить швидко. Тут все залежить від характеру пошкодження, але в середньому терміни варіюються від 5 хвилин до 7 годин. Тобто, проблема зазвичай вирішується протягом дня. А на фарбування всього однієї деталі потрібно мінімум 1-2 доби.

По-третє, коштує видалення вм’ятини по PDR технології недорого. У порівнянні з рихтуванням і подальшим фарбуванням дана послуга обійдеться вам в рази дешевше.

Також для PDR не треба розбирати деталі. Адже за допомогою інструменту можна отримати доступ практично до будь-яких ділянках кузова. А в інших випадках використовується клейова система.

Замовити дану процедуру ви можете в нашій компанії AFS Service. Якщо треба видалити вм’ятини на кузові – звертайтеся в будь-який зручний час. Зробимо все швидко і за доступною ціною.

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ

Ваш комментарий будет опубликован в течение 24 часов.